mieszkaj
świadomie
zamknij menu
11 maja 2018

Mieszkania 2 pokojowe na Podolanach w Poznaniu

Szukasz niewielkiego mieszkania w stanie deweloperskim? JA_SIELSKA oferuje nowe mieszkania 2-pokojowe na Podolanach. Atrakcyjna okolica - bliskość jezior Strzeszyńskie i Rusałka, doskonała komunikacja z innymi dzielnicami oraz zamknięte, bezpieczne osiedle to tylko niektóre z zalet. Budowane w technologii modułowej niewysokie, 4-piętrowe bloki zapewniają komfort użytkowania. Sprawdź ofertę i zarezerwuj mieszkanie dla siebie.

 

 

Mieszkania na Podolanach


Mieszkania 2-pokojowe dostępne w ofercie dewelopera Pekabex są lokalami o powierzchni ok. 36m2 i funkcjonalnym układzie, pozwalającym na sprawną komunikację między pomieszczeniami. Dwa pokoje to zdecydowanie wyższy komfort niż kawalerka - zamknięta sypialnia oraz open space łączący w sobie salon i otwartą kuchnię pozwalają na określenie funkcjonalnych stref - dziennej i nocnej. Rozwiązanie w postaci pokoju z aneksem kuchennym otwiera przestrzeń, optycznie ją powiększa i wpuszcza do mieszkania więcej światła, dzięki czemu komfort użytkowania jest dużo wyższy. Mieszkania na Podolanach z otwartą kuchnią dostępne są w wariancie z ogródkiem lub z balkonem. Które wybierzesz dla siebie?

 

Nowe mieszkanie z parkingiem w Poznaniu


Kupując nowe mieszkania na Podolanach od dewelopera Pekabex nie musisz martwić się o miejsca postojowe. JA_SIELSKA dba o zmotoryzowanych mieszkańców, oferując im mieszkania z parkingiem podziemnym i miejscami o powierzchni nawet do 24m2. Dodatkowym udogodnieniem są komórki lokatorskie, znajdujące się w pobliżu parkingu - dodatkowa przestrzeń poza mieszkaniem umożliwia przechowywanie np. sprzętu sezonowego w postaci nart, sanek czy rowerów. Przekonaj się sam, wybierz apartament 2-pokojowy na osiedlu JA_SIELSKA.

Ładowanie: