mieszkaj
świadomie
zamknij menu
11 maja 2018

Mieszkania 3 pokojowe na Podolanach w Poznaniu

Myślisz o kupnie 3-pokojowego mieszkania? Postaw na funkcjonalny układ i bezpieczną okolicę! Zlokalizowane na Podolanach mieszkania 3-pokojowe od dewelopera Pekabex mieszczą się na zamkniętym i spokojnym osiedlu JA_SIELSKA. Dobra komunikacja z innymi dzielnicami Poznania, bliskość jezior i lasów, rozbudowana sieć ścieżek rowerowych to tylko niektóre z zalet, które docenią miłośnicy aktywnego trybu życia. Sprawdź, jakie nowe mieszkania na Podolanach przygotowaliśmy i zarezerwuj apartament dla siebie. 

 

 

Mieszkania na Podolanach


JA_SIELSKA oferuje nowe mieszkania 3-pokojowe z balkonem lub ogródkiem. Wysoki standard wykonania, inteligentne technologie i funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej zapewniają komfort na co dzień. Dwie sypialnie, łazienka, schowek i pokój dzienny z aneksem kuchennym umożliwiają wyznaczenie stref - dziennej i nocnej. Rozwiązanie w postaci salonu z kuchnią otwartą zwiększa przestrzeń pomieszczenia i umożliwia lepszy dostęp do światła dziennego. Open space sprawia, że pokój spełniać może różne funkcje, w zależności od stałych lub aktualnych potrzeb mieszkańców - salonu, jadalni, pokoju gościnnego czy miejsca do pracy. 

 

3-pokojowe mieszkania deweloperskie w Poznaniu


Nowe mieszkania na Podolanach mieszczą się w niewysokich, 4-piętrowych blokach. Zamknięte osiedle zwiększa komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, zwłaszcza rodzin z dziećmi. Tereny zielone, przestrzeń wspólna i rowerownie to tylko część propozycji dewelopera. Mieszkanie z parkingiem w podziemnej hali garażowej zapewni wygodę wszystkim zmotoryzowanym. Nie czekaj, sprawdź mieszkania na sprzedaż w dzielnicy Podolany i zarezerwuj lokal dla siebie.

Ładowanie: