mieszkaj
świadomie
zamknij menu
11 maja 2018

Mieszkania 4 pokojowe na Podolanach w Poznaniu

Chcesz kupić duże mieszkanie w atrakcyjnej okolicy? Mieszkania 4-pokojowe na Podolanach to wariant dla wszystkich ceniących sobie przestrzeń i bliskość natury. Zagospodarowana przestrzeń wspólna, rozbudowana sieć ścieżek rowerowych, lasy i jeziora w okolicy, a także dobra komunikacja z innymi dzielnicami Poznania to cechy wyróżniające realizację dewelopera Pekabex. Zlokalizowane na zamkniętym osiedlu JA_SIELSKA apartamenty odznaczają się również najwyższą jakością wykonania - doskonałą izolacją akustyczną oraz cieplną.

 

Deweloperskie mieszkania 4-pokojowe w Poznaniu


Propozycje 4-pokojowe to apartamenty o powierzchni 61,47 lub 85,5 m2 składające się z 3 sypialni, dwóch łazienek, pokoju dziennego z aneksem kuchennym lub oddzielnej kuchni i salonu. Do mieszkania przynależą również dwa balkony lub, w przypadku lokalu na parterze, ogródek o powierzchni nawet 108m2. Funkcjonalny układ mieszkania pozwala na dobrą komunikację oraz pełne zagospodarowanie przestrzeni użytkowej.

 

Mieszkania na Podolanach


Nowe, 4-pokojowe mieszkania od dewelopera Pekabex dostępne w ofercie to mieszkania z parkingiem. Miejsca postojowe zlokalizowane na terenie osiedla w podziemnej hali garażowej mają nawet 24m2! Kupując apartament na osiedlu JA_SIELSKA nie będziesz musiał zastanawiać się, gdzie zostawić samochód czy motocykl. Zapewniamy również dostęp do komórek lokatorskich - ta dodatkowa przestrzeń doskonale sprawdzi się jako miejsce do przechowywania np. sprzętu sezonowego. Sprawdź, jakie nowe mieszkania na Podolanach przygotowaliśmy i zarezerwuj jedno z nich dla siebie już dziś.

Ładowanie: