mieszkaj
świadomie
zamknij menu
11 maja 2018

Mieszkania z ogródkiem na Podolanach w Poznaniu

Mieszkanie z ogrodem? Dlaczego nie! Deweloper Pekabex oferuje nowe mieszkania z ogródkiem na Podolanach. Apartamenty 2-, 3- i 4-pokojowe dostępne w ofercie mieszczą się na zamkniętym osiedlu JA_SIELSKA. Atrakcyjna okolica to m.in. rozbudowana sieć ścieżek rowerowych, bliskość lasów i jezior, a także dobra komunikacja z centrum i innymi dzielnicami Poznania. Mieszkaj wygodnie, spędzaj czas wśród zieleni! Sprawdź ofertę mieszkań z ogrodem!

 

 

Mieszkania z ogródkiem w Poznaniu


Ogród to nie luksus zarezerwowany jedynie dla mieszkańców domów jednorodzinnych czy szeregowych. W ofercie JA_SIELSKA znajdują się mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe z prywatnym ogrodem o wielkości nawet 108m2! Pokój dzienny z wyjściem na balkon to funkcjonalne rozwiązanie, optycznie powiększające przestrzeń pomieszczenia. Różnorodność mieszkań, ich powierzchni (od 36-85,5 m2) oraz układu, pozwala na wybór apartamentu idealnie dostosowanego do potrzeb mieszkańców.

 

Nowe mieszkania na Podolanach


Mieszkania deweloperskie na osiedlu JA_SIELSKA to mieszkania z parkingiem w podziemnej hali garażowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkańcy nie muszą martwić się o dostępność miejsc postojowych poza osiedlem. Oferujemy również dostęp do komórek lokatorskich - dodatkowej przestrzeni, która może się przydać do przechowywania np. sprzętu sezonowego - rowerów, nart czy sanek. Nie czekaj, sprawdź mieszkania na sprzedaż na Podolanach i zarezerwuj dla siebie mieszkanie z ogrodem!

Ładowanie: