mieszkaj
świadomie
zamknij menu
29 maja 2018

Mieszkania z parkingiem na Podolanach w Poznaniu

Szukasz mieszkania z prywatnym miejscem parkingowym? W ofercie dewelopera Pekabex znajdują się nowe mieszkania z parkingiem w dzielnicy Podolany. Zamknięte osiedle 4-piętrowych budynków, budowanych w zapewniającej wysoki komfort użytkowania technologii modułowej, zlokalizowane jest w atrakcyjnej okolicy, niedaleko jezior Strzeszyńskie i Rusałka. Dobra komunikacja z innymi dzielnicami Poznania oraz centrum, a także rozbudowana sieć ścieżek rowerowych, które sprzyjają spędzaniu czasu wśród zieleni, to tylko część zalet osiedla JA_SIELSKA.

 

Mieszkanie z parkingiem

Pekabex oferuje deweloperskie mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe z parkingiem o powierzchni nawet 24m2, znajdującym się w podziemnej hali garażowej. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu auto nie jest narażone na działanie czynników zewnętrznych - deszczu, śniegu czy słońca. Samochód zawsze gotowy jest do jazdy: latem się nie nagrzewa, a zimą nie trzeba walczyć z zamarzniętymi szybami czy zamkami. Prywatne miejsce parkingowe ma jeszcze jedną, niezaprzeczalną zaletę - zawsze jest wolne i czeka na właściciela.

 

Nowe mieszkania na Podolanach

Mieszkania na Podolanach na zamkniętym osiedlu JA_SIELSKA to nowe apartamenty o powierzchni nawet 85,5m2 z kuchnią lub aneksem kuchennym. W zależności od wybranego piętra posiadają dodatkowo balkon lub ogródek. Sprawdź ofertę i zarezerwuj mieszkanie z parkingiem dla siebie.

Ładowanie: