mieszkaj
świadomie
zamknij menu
11 maja 2018

Nowe mieszkania na sprzedaż - Podolany Poznań

Szukasz nieruchomości, która spełni Twoje oczekiwania? JA_SIELSKA oferuje 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania na sprzedaż w poznańskiej dzielnicy Podolany. Atrakcyjna okolica, lasy i jezioro oraz doskonała komunikacja z centrum Poznania to tylko niektóre z zalet. Technologia modułowa, w której budowane są 4-piętrowe bloki, zapewnia wysoki komfort użytkowania. Zróżnicowany układ pomieszczeń oraz powierzchni (od 36,02 - 85,5m2) umożliwia wybór lokalu idealnie dopasowanego do potrzeb jego przyszłych mieszkańców.

 

Wybierz mieszkanie dla siebie:
 

 • Mieszkania 2-pokojowe

  Mieszkania 2-pokojowe dostępne w naszej ofercie to nieruchomości o powierzchni od 36,02m2 do 36,34m2 z ogrodem lub balkonem. W skład wchodzi sypialnia, łazienka oraz pokój z aneksem kuchennym. Atrakcyjny i funkcjonalny układ pozwala na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni użytkowej.

 • Mieszkania 3-pokojowe

  Zróżnicowanie pod kątem powierzchni (49,10-58,69 m2) oraz układu mieszkań 3-pokojowych od dewelopera Pekabex zapewnia możliwość pełnego dopasowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb. Niezależne sypialnie oraz przestronny salon z aneksem kuchennym to komfort, który gwarantują nowe mieszkania na Podolanach w Poznaniu.

 • Mieszkania 4-pokojowe

  Deweloperskie mieszkania 4-pokojowe na Podolanach to apartamenty o powierzchni 61,47 lub 85,5 m2 z dwoma balkonami lub ogródkiem. Oferujemy układ z zamknięta kuchnią lub aneksem kuchennym. Jaki lokal wybierzesz dla siebie i swojej rodziny?

 • Mieszkania z ogródkiem

  Mieszkanie z ogrodem? Dlaczego nie! JA_SIELSKA oferuje 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania z ogródkiem, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim, którzy cenią relaks blisko natury. Ta dodatkowa przestrzeń, idealna do spędzania czasu z dziećmi lub znajomymi, może mieć powierzchnię od 20 do aż 108m2!

 • Mieszkania z parkingiem

  Osiedle JA_SIELSKA dba o zmotoryzowanych mieszkańców. Zapewniamy miejsca postojowe o powierzchni nawet 24m2 w podziemnej hali garażowej na terenie osiedla. Dzięki prywatnym miejscom w garażu, nie będziesz musiał się martwić więcej o to, gdzie zaparkować samochód czy motocykl.

 • Mieszkania z kuchnią

  Preferujesz mieszkanie z zamkniętą strefą kuchenną? W ofercie JA_SIELSKA znajdują się mieszkania z przestronną kuchnią, dzięki której gotowanie i spożywanie posiłków będzie naprawdę przyjemne. Funkcjonalny układ mieszkania pozwala na sprawną komunikację między kuchnią a salonem. Sprawdź, co przygotowaliśmy i wybierz lokal dla siebie.

 • Mieszkania z aneksem kuchennym

  Otwarta kuchnia, czyli pokój z aneksem kuchennym, spełnia 3 funkcje - kuchni, jadalni i salonu. To nowoczesne rozwiązanie, które nie tylko optycznie powiększa pomieszczenie, ale i często zapewnia większy dostęp do światła dziennego oraz sprawia, że przestrzeń staje się wielofunkcyjna.

 

Osiedle JA_SIELSKA na Podolanach


Mieszkania na Podolanach mieszczą się na zamkniętym, przytulnym osiedlu niewysokich, 4-piętrowych bloków, zlokalizowanym w atrakcyjnej okolicy. Bliskość terenów zielonych, jeziora Strzeszyńskiego oraz Rusałka, sprzyja aktywnej formie spędzania wolnego czasu. Na terenie osiedla znajdują się także udogodnienia dla rowerzystów w postaci rowerowni i stacji napraw. Funkcjonalny układ przestrzeni to również dostęp do komórek lokatorskich i miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej.

Apartamenty dostępne w ofercie wyróżniają się najwyższą jakością wykonania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. JA_SIELSKA to jednak nie tylko nowe mieszkania na Podolanach, ale i wspólna, zagospodarowana przestrzeń, zapewniająca bezpieczeństwo również najmłodszym. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy spożywcze, szpital czy siłownia. Osiedle jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami Poznania.

 

Jak kupić mieszkanie w Poznaniu?


Planujesz zakup mieszkania? To ważna inwestycja, dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji warto dokładnie przeanalizować swoje potrzeby pod kątem:

 • metrażu:

  Wielkość i układ mieszkania mają znaczenie dla komfortu użytkowania. Myśl przyszłościowo, jednopokojowa kawalerka może okazać się za mała. Wybierz mieszkanie 2-, 3- lub 4-pokojowe. Te oferowane przez dewelopera Pekabex wyposażone są w balkon lub prywatny ogródek.

 • lokalizacji:

  Zamknięte osiedle zapewnia poczucie przytulności i bezpieczeństwa, co jest szczególnie istotne dla rodzin z dziećmi i osób ceniących sobie spokój. Niezwykle ważna dla codziennego komfortu jest również okolica - bliskość sklepów, punktów medycznych, placówek edukacyjnych czy terenów zielonych.

Zamknięte osiedle zapewnia poczucie przytulności i bezpieczeństwa, co jest szczególnie istotne dla rodzin z dziećmi i osób ceniących sobie spokój. Niezwykle ważna dla codziennego komfortu jest również okolica - bliskość sklepów, punktów medycznych, placówek edukacyjnych czy terenów zielonych.

Mieszkanie idealne dla każdego ma inną definicję. Niezwykle ważna jest jednak jakość wykonania - trwałość konstrukcji, dobra izolacja cieplna oraz akustyczna. To te czynniki decydować będą o komforcie użytkowania lokalu, dlatego warto wybrać zaufanego dewelopera, którego doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym zagwarantuje bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom.

Ładowanie: